TEREZACIERN

I VY TO MŮŽETE DOKÁZAT

Přednáška „I vy to můžete dokázat“ je součástí on-line kurzu MOVE UP: Realizujte se sami, který začínajícím, ale i pokročilým podnikatelům a firmám přináší návod nejen na určení vlastní strategie, ale i stanovení brandmanuálu, postavení webové stránky vč. identity na sociálních sítích a pokládá základní kameny marketingu.

Tato úvodní část kurzu je pomyslným nultým krokem, díky kterému se naučíte nevzdat to po prvních nevydařených pokusech a díky kterému si začnete více věřit. I proto byla zpřístupněna zdarma. Protože nese poselství. Uvědomění.  Reality check, který málokdo přizná. 

Protože žádný kurz není samospásný. Vždycky to bylo primárně o vás. Začněte se sebou pracovat a budovat se(be). Protože právě o sebe se budete moct vždycky opřít.

JAKÝ BUDE VÁŠ další AKČNÍ KROK?

Když zjistíte, že v sobě nemáte oporu. Když si nevíte rady, jakou cestou se vydat. Když se teprve hledáte. Když potřebujete, aby vám někdo věřil. Nebo dal pouhý impuls.

Nevodím vás za ruku. Krok ke změně a vysněnému životu musíte udělat sami. Ale jsem tu pro vás kdykoliv potřebujete. Věřím ve vás, když vy o sobě pochybujete. A vysílám potřebný impuls. Připomínám směr cesty, když na něj zapomenete. Nebo když je v mlze. A ukazuju reality check, pokud o to stojíte. Pracuju s vašimi silnými stránkami, které máte. Objevíme je.

Když zjistíte, že jste dostatečně stabilní a máte v sobě oporu. Když víte, kam míříte a co chcete. Když vizi potřebujete dát reálnou podobu a podnikání postavit na nohy.

Po dokončení kurzu budete mít nejen stanovenou strategii a jasný brandmanuál čili budete vědět, jak se na internetu prezentovat, ale také si vytvoříte vlastní webovou stránku, založíte e-mailovou databázi i sociální sítě a naučíte se, jak se zde prezentovat. Vybudujete i základy svému vlastnímu marketingu.