TEREZACIERN

WEBINÁŘE

Protože na to máte. Splnit své stanovené sny a vize, které jste si sepsali na papír na sklonku roku. Už jen to, že se vám zrodily v hlavě je předpokladem možné realizace. Nescházejte z cesty, letos ne. Dodržte slib, který jste si dali.

Dodržet stanovené cíle a vize není disciplínou vyvolených. Zvládnete to, ať už jste si stanovili cíle sebevíc ambiciózní a velké. A ať už jsou jakékoli. V on-line webináři vám odhalím, jak fungujeme. A také si odtajníme metodu, se kterou můžete naplnit to, co jste si sami slíbili. Pokud ji aplikujete do praxe a vyzkoušíte ji. Protože žádný kurz není samospásný. Je to o tom, co uděláte po jeho zhlédnutí. 

ON-LINE WEBINÁŘ IHNED KE ZHLÉDNUTÍ
CENA: ZDARMA

Když zjistíte, že nevstáváte s dostatečným nadšením a chutí. Když se vám vytrácí motivace a nenastupuje disciplína. Když nemáte chuť si budovat návyk. Když se vám nechce plnit své sny. Když bojujete s prokrastinací.

Nedodržená novoroční předsevzetí nebo ustavičné scházení z cesty nemusí být ukázkou toho, že na to nemáte. Důvodem může být špatně stanovená nebo nedostatečně silná vize nebo cíl. V on-line webináři pracujeme se sílou vize, disciplíny, našeho proč. A ukotvíme v sobě cíle tak silně, že na nich budeme nejen disciplinovaně pracovat, ale uvěříme v ně dříve, než se naplní. Přitáhneme si je.

ON-LINE WEBINÁŘ 29. 2. 2024 OD 18:00
CENA: 590,-

ZASTAVTE SE

A zamyslete se. Skutečně předvádíte sobě samému tu nejryzejší formu života? Těšíte se na to, co přijde? Vstáváte s nadšením? Nebo jsou pocity spíše opačné?