TEREZACIERN

CO DĚLÁM

PRVNÍ KROK JE NA VÁS

Pomůžu vám ve vaší realizaci. Můžeme pouze analyzovat vaše silné stránky a zjistit, v jakých činnostech a profesích budete vynikat, nebo je rovnou implementovat do praxe pomocí akčních kroků vedoucích ke spokojenému životu, ať už to pro vás znamená cokoliv.

Silné stránky analyzujeme i v rámci mentoringu před prvním setkáním a na prvním setkání s nimi pracujeme. Mentoringu předchází patnáctiminutová konzultace zdarma, na které poznáme, jestli jsme na jedné vlně. 

Protože každý člověk je v něčem dobrý. Od narození. Máme své talenty, které, když rozvíjíme, stanou se našimi silnými stránkami. 

Pomůžu vám je najít. Testem poznat a spolu rozebrat. A ukázat, jak je aplikovat do praxe. Protože pokud je aplikujeme do praxe, dostaneme se do flow. A budeme v dané činnosti lepší než kdokoliv jiný. A dosáhneme jiných, skvělých výsledků.

1x konzultace s testem Gallup
4 800,- (cca 2-3h)
 

Protože každý člověk touží po tom, aby mu někdo věřil. A já věřím. Dřív, než si začnete věřit sami. Vysílám potřebný impuls. A jsem vaším backupem.

Nevodím vás za ruku. Krok ke změně a vysněnému životu musíte udělat sami. Ale jsem tu pro vás kdykoliv potřebujete. Věřím ve vás, když vy o sobě pochybujete. A vysílám potřebný impuls. Připomínám směr cesty, když na něj zapomenete. Nebo když je v mlze.

1x konzultace
2 800,- (cca 1,5h)
 
Balíček 5x konzultací
12 000,- (4-5 měs., délka konzultace 1,5h)
 
Balíček 10x konzultací
22 000,- (intenzivní max 6 měsíců, délka konzultace 1,5h)