TEREZACIERN

JSEM
TEREZA

UŽ ŽÁDNÉ
PROMARNĚNÉ POTENCIÁLY

Jediné dvě pevně dané věci v našem životě jsou narození a smrt. Vše ostatní je nejasné a proměnné.

„Buď nohama na zemi,“ říkali mi doma. Já však vždy s hlavou v oblacích. A tak začala má cesta. Cesta, kterou si užívám plnými doušky. Nejsem nic jiného než jedna ženská, která nemá ráda promarněné lidské potenciály a zadupané sny, které zpravidla ničí pouze naše domněnky v hlavě, jež se z 90 % stejně nikdy nestanou. 

Jsem toho názoru, že pokud se něco v naší hlavě zrodí, položí se tím základní kámen možné realizace. Sama jsem si to také několikrát v životě potvrdila. 

MŮJ PŘÍBĚH

Po maturitě jsem toužila být moderátorkou. A tak jsem odjela do Prahy si své sny plnit. Od prvního momentu zaměstnaná v nejmenovaném obchodním řetězci s oblečením, přičemž dopoledne docházím do rádia SeeJay v rámci bezplatné stáže.

Po 2 měsících nastupuji do rádia Kiss Delta a následně moderuji desetidenní hudební festival Slovácké léto.

Výpomocná, abych byla přesnější. A ještě, abych tomu dodala korunku, tak kostymérka hollywoodských trháků natáčených v Praze. 

Zcela jiný svět, než jaký jsem znala doposud. Prostor pro kreativitu, ale také trpělivost. A možnost poznat nové lidi, včetně celebrit jako Daniel Radcliffe nebo Steve Buscemi.

Ale aktuálně hlavně podnikatelka a majitelka digitální agentury Movements Media, kde si kladu za cíl spojit lidi toužící po příležitosti a možnosti realizovat se v oborech on-line světa za účelem společného růstu i podpory růstu našich klientů. 

Předtím však copywriter na volné noze, který si postupně přičichl k mnoha odvětvím on-line světa a položil tím základní kámen digitální agentury.

A abych nezapomněla, tak nyní i mentorka díky HOLKÁM Z MARKETINGU. A brzy také koučka díky Petře Bencové a její akreditované škole koučinku.

Vstup do projektu, ve kterém se (nejen) ženy vzájemně podporují mě utvrdil v tom, že to umím a dokážu – přesvědčit každého a pomoct mu na jeho životní cestě, i když ji zatím nemá ještě konkretizovanou. 

Ostatně byl to i Jan Mühlfeit, který mi na semináři pojmenoval silné stránky. Jednou (a tou nejsilnější) je sebedůvěra – v sebe a ve své schopnosti, ale také ve schopnosti druhých. 

Já už vám věřím. Je načase, abyste si začali věřit vy sami.