TEREZACIERN

JE NAČASE ZMĚNIT SVŮJ ŽIVOT

PROTOŽE I VY MŮŽETE

ZMĚNA
JE VOLBA

MŮŽETE BÝT KÝMKOLIV
A ČÍMKOLIV CHCETE

Pokud uděláte akční krok. Spokojený, úspěšný a šťastný život vám nespadne do klína. Vytvoříte si ho.

Každodenní vstávání s nadšením není výsadou jenom úspěšných a bohatých podnikatelů. Žití naplněného života, ve kterém děláte práci, která vás naplňuje, máte přátele, kteří vás podporují, rodinu, která vás miluje, a ve kterém žijete přesně tak, jak jste vždycky chtěli není utopií. MŮŽE TO BÝT I VAŠE REALITA.

Pokud se pro to rozhodnete.

Váš život je výsledkem vašich rozhodnutí a postojů. To, co máte, jak se máte, kým jste nebo jakou práci vykonáváte je ryze vaší odpovědností. Pozitivní je, že to můžete změnit. ZMĚNA JAKO VOLBA, nikoliv reakce. Dokážete to. Vím to. Vím, že máte ten plamen v očích.

JE NAČASE PŘEVZÍT ODPOVĚDNOST

A ZAČÍT ŽÍT PODLE SVÝCH VLASTNÍCH PŘEDSTAV

„Tomu to štěstí spadlo do klína. Ten měl jenom štěstí. Ten měl zazobaného tatínka. Ta to měla jednodušší. Ta se narodila do podnikatelské rodiny. Té se to říká. Ten má snazší práci. Ta se nemusí ohlížet na peníze. Ta je mladá. Ten už má zajištěné děti.“

A CO SE NYNÍ PODÍVAT NA SEBE?

Náš život = výsledek našich rozhodnutí a postojů. Pokud nepřijmeme odpovědnost za naše rozhodnutí, nikdy se náš život nezmění. Pokud se budeme stále dívat na druhé, nezměníme sebe. Ale tím, že se začneme zaměřovat na sebe, můžeme něco změnit. Ustavičné srovnávání jsou jen klacky házené do cesty námi samotnými. Neustálé stěžování si vyplývá z naší vlastní nespokojenosti. A veškeré negativní věci, které se v našem životě dějí, plynou z nedostatku pozitivních myšlenek v naší hlavě. 

Naštěstí s tím můžeme něco udělat. Jsme živé organismy, přesto nejsme stromy. Můžeme se změnit. Náš mozek je elastický. Pokud jsme introverty, můžeme se stát extroverty. Jestliže jsme odpůrcem sportu, můžeme se stát jeho milovníkem.

POKUD SE TAK ROZHODNEME. A to, pro co se rozhodneme, je na nás. A rozhodnutí se odrazí v kroku, který uděláme. Pokud však toužíte po změně, nemůžete udělat krok tam, kde to dobře znáte. Je třeba udělat NĚCO JINAK. A najít jiné cesty, kudy jste doposud nešli. A ráda vás jimi provedu až k tomu životu, který chcete žít.

ŽIVOT, KTERÝ CHCI ŽÍT

A ČLOVĚKEM, KTERÝM CHCI BÝT

Možná si nejste jistí tím, co chcete. Možná ještě nemáte cíl dostatečně dobře ukotvený. Možná neustále scházíte z cesty a toužíte po něčem víc než jen tipech a metodách, které sice mají něco do sebe, ale vy víte, že potřebujete i oporu, podporu, backup a někoho, s kým přijdete na důležité odpovědi na klíčové otázky ve vašem životě. Ať už máte jasno nebo toužíte po zodpovězení dotazů, jste na té nejlepší cestě ke změně. 

UVĚDOMĚNÍ JE KLÍČ

Uvědomění je totiž základem změny. Pokud si neuvědomujeme, že se chceme změnit nebo že chceme něco jinak, jak se to může stát něco jinak? Pojďme společně najít to, co chcete v životě změnit, co chcete v životě dělat, kým chcete být a jaký život chcete mít. Pojďme ve vás zakořenit motivaci, najít disciplínu, stanovit akční kroky nebo jenom otevřít mysl možnostem, které kolem vás jsou, ale možná je nevidíte. Protože nevíte, kde je máte vidět. POJĎME SPOLEČNĚ ZMĚNIT VÁŠ ŽIVOT, ať už tou změnou bude změna práce, partnera, místa bydliště nebo jenom vylepšení toho, kde jste „docela v pohodě“.

MŮŽETE MÍT VÍC, NEŽ NYNÍ MÁTE. MŮŽETE BÝT ÚSPĚŠNÍ A ŠŤASTNÍ, AŤ UŽ TO PRO VÁS ZNAMENÁ COKOLIV. MŮŽETE.

Balíček 5x konzultací
15 000,- (délka konzultace 1,5-2h)
 
Balíček 10x konzultací
25 000,- (délka konzultace 1,5-2h)